منو

رویه‌های بازگرداندن کالا

شرایط کالاهایی که قابلیت بازگشت دارند:

برخی از محصولات مثل کیف، قاب، محافظ های صفحه نمایش معمولی و شیشه ای و کلیه کالا های مصرفی و غیر برقی و نظایر آن که در آنها صحت کالا در هنگام تحویل به مشتری شرط است، شامل گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی هستند
محصولاتی که شامل گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی هستند، مهلت ۷ روزه برای بازگشت کالا ندارند، اما در لحظه تحویل در صورت عدم سلامت فیزیکی قابل برگشت خواهند بود
درصورتی که محصول خریداری شده دارای ایراد فیزیکی میباشد، میبایست تا حداکثر ۲۴ پس از دریافت کالا این مورد به پشتیبانی  گزارش شود
محصولاتی که به صورت مستقل دارای گارانتی بلند مدت هستند، تنها تا ۷ روز اول قابل برگشت به فروشگاه میلانوفون میباشند و پس از آن در صورت بروز هر گونه اشکال باید به شرکت گارانتی کننده ارسال شوند. فروشگاه میلانوفون در قبال گارانتی محصولات هیچ گونه مسئولیتی بر عهده نخواهد گرفت.

شرایط برای ارسال کالا

پیش از ارسال کالا، حتما با بخش خدمات پس از فروش جانبی هماهنگی های لازم را انجام داده و به هیچ وجه هیچ کالایی را بدون هماهنگی قبلی به فروشگاه ارسال نکنید.

برای تماس با بخش پشتیبانی فروشگاه میلانوفون حتما کد و اطلاعات خرید خود را اعلام کنید.

پس از پذیرش کالا کارشناسان حداکثر طی ۴۸ ساعت کاری نتیجه تست را به مشتری اعلام میکنند و در صورتی که نیاز به استرداد وجه باشد حداکثر تا ۴۸ ساعت کاری مبلغ یه حساب مشتری واریز میگردد.

هزینه های ارسال چگونه محاسبه خواهد شد؟

اگر ایراد فنی، وجود مغایرت فنی یا فیزیکی یا آسیب دیدگی ظاهری، مورد تایید کارشناسان خدمات پس از فروش ما باشد، هزینه‌های ارسال به عهده ما است.

برای واریز هزینه پست به حساب مشتری، قبض پستی با مهر شرکت پست باید همراه کالا به ما ارسال شود.

در صورت انصراف از خرید، یا تایید نشدن ایراد یا مغایرت توسط کارشناسان، هزینه ارسال و دریافت مجدد کالا، به عهده مشتری خواهد بود.اگر ساکن شهری جز تهران هستید برای بازگشت کالا تنها از پست سفارشی استفاده نمایید.

فروش و ارسال صرفا از طریق سایت و روش‌های ذکر شده صورت می‌پذیرد.

نکته : آدرس دفتر در قسمت تماس با ما ذکر شده است.

 

فیلتر بر اساس شهر محصول
میلانوفون
فیلتر بر اساس شهر محصول
تماس با ما
شما این محصولات را انتخاب کرده اید0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

میلانوفون